ПОИСК ГРУПП
WORLD
Последнее обновление:

21 июня 2010

Striky Exit
участники группы
3ТВОЙ ГИГ НА СЦЕНЕ!
2Встреча и Подтверждение даты концерта
1Подать заявку на участие
Последние Медиа файлы
  • ВИДЕО
  • АУДИО
  • ФОТО
18/07/2025 08:53:35

KHALID.H PROJECT

13/07/2025 18:12:00

BERIKEN







Предстоящие концерты
страна

Город

    Ближайшие выступления на сцене
    Заявка подана 16 июля 2025 в 22:03

    Крок Дилер

    Alternative rock
    Россия
    Заявка подана 24 июня 2025 в 18:05

    X-ISTA

    Metal Industrial
    Россия
    Заявка подана 12 апреля 2025 в 23:29

    та_мошкова

    Other...
    Россия
    Ближайшие международные выступления
    Заявка подана 19 часа(ов) назад

    KHALID.H PROJECT

    Ethno-rock
    Франция
    Заявка подана 15 июля 2025 в 0:28

    Non filtrati

    Blues rock
    Италия
    Популярные новости
    De band Striky Exit heeft een kleine geschiedenis.

    Het is allemaal begonnen toen Tom Wesseldijk op drummen ging. Hij dacht al iets over een band na een jaar drumles. Naar enig overleg besloot Nick Snellenburg om basgitaarles te nemen. Dit was de eerste stap naar de band. Nick en Tom besloten om als eerste nummer Boulevard of Broken Dreams te gaan spelen en ondertussen zochten ze nog naar een elektrisch gitarsit en een zanger

    Jeroen Platenkamp die zang wel leuk vond ging naar enige tijd zingen bij Striky Exit. Maar naar de eerste keer oefenen bleek het helemaal niet zo makkelijk te zijn maar naar een maand stoeien en knoeien kwam er wel een beetje klank in. Toen hebben ze ook bedacht wie de elektrisch gitarist gingen worden

    Yoran te Lintelo liep in de tijd nog steeds rond zonder besef wat er ging gebeuren. Het was even vragen en Yoran deed ook mee. Eindelijk was het echt een band.

    Naar een poos oefenen af en toe met hulp van de bass van de Grunzels (rock en lol bandje uit Laren) kwam het erbij dat ze Boulevard of Broken Dreams van Greenday konden spelen.

    Jeroen kon een paar keer niet repeteren met de band en dat vonden Yoran, Nick en Tom een reden om Bjorn Meijer in de band aan te nemen!

    Nu hebben ze een repetoire besproken en weten ze waar ze aan moeten werken, maar Bjorn heeft de band verlaten. Hij had er geen tijd meer voor.

    Dus Striky Exit heeft een tijd zonder zanger gespeeld, ongeveer 3 maanden om precies te zijn. Toen zijn ze toch maar tot actie overgegaan omdat je natuurlijk een zanger nodig hebt.
    Maar in die tijd (na die 3 maanden) heeft Jeroen zich weer laten zien en is vollop terug in de band!

    In deze formatie is Striky Exit een hele tijd door gegaan, alleen in augustus 2009 is hier verandering in gekomen. Striky Exit had het steeds vaker over het zoeken van een tweede gitarist zodat het plaatje helemaal compleet zou zijn. Hier en daar een beetje zoeken maar het was eigenlijk heel simpel: Matthijs Posthuma. Hij is een goede vriend en klasgenoot van Jeroen.

    Jeroen vraagt of Matthijs een keer wil mee oefenen en gelijk toen werd al beslist van dit gaat hem zeker worden!

    In September 2009 treed Matthijs voor het eerst op met Striky Exit en het was een feest, vele positieve reacties na afloop en een zeer tevreden Striky Exit was het resultaat.
    Jeroen Platenkamp    21 июня 2010 12:11