ZOEK EEN BAND
WORLD
3PLAY LIVE ON STAGE!
2BEVESTIG JE OPTREDEN
1SCHRIJF JE IN OM TE SPELEN OP HET FESTIVAL
OPTREDENS OVER DE HELE WERELD
Home  >  Concerten  >  Optredens over de hele wereld
RECENTE MEDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • FOTO
10/20/2020 12:40:59 PM

Vetka

10/20/2020 12:38:12 PM

Vetka







TOEKOMSTIGE OPTREDENS
Land

Stad

AANKOMENDE BANDS
ingeschreven de 02 september 2020 om 1:08 uur

Emry Ghill

Indie Pop
Belgique
ingeschreven de 16 juli 2020 om 19:41 uur

Sambiaz

Pop Rock
Belgique
ingeschreven de 21 april 2020 om 11:53 uur

Suber Oaks

Indie Rock
Belgique
Volgende bands op het podium over de hele wereld
ze ingeschreven 15 uur geleden

COV!D

Metal
Russie
ze ingeschreven 20 uur geleden

Тау

Other...
Russie
Datum Stad Land Club Seizoen
za, 7 mrt 20 Kopenhagen Denemarken Rust Semi final - No. 4
za, 7 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 3
zo, 8 mrt 20 Tokyo Japan 新宿 Nine Spices 1st step - No. 12
zo, 8 mrt 20 Parijs Frankrijk New Morning Semi final - No. 3
zo, 8 mrt 20 Osaka Japan 大阪福島 2nd LINE 1st step - No. 10
do, 12 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 4
vr, 13 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 5
za, 14 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 6
za, 14 mrt 20 Kiev Oekraïne MonteRay Live Stage Semi final - No. 2
zo, 15 mrt 20 Kiev Oekraïne MonteRay Live Stage Semi final - No. 3
zo, 15 mrt 20 Frankfurt Duitsland Elfer Semi final - No. 2
vr, 20 mrt 20 Göteborg Zweden Sticky Fingers - Top Floor Semi final - No. 1
za, 21 mrt 20 Göteborg Zweden Sticky Fingers - Top Floor Semi final - No. 2
za, 21 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 13
za, 21 mrt 20 Kaliningrad Rusland Бар Бастион Semi final - No. 1
zo, 22 mrt 20 Kaliningrad Rusland Бар Бастион Semi final - No. 2
zo, 22 mrt 20 Frankfurt Duitsland Elfer Semi final - No. 3
zo, 22 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 14
zo, 29 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 15
za, 4 apr 20 Tokyo Japan 新宿 Nine Spices 1st step - No. 17
zo, 17 mei 20 Novosibirsk Rusland London Bar Semi final - No. 1
vr, 14 aug 20 Tampere Finland YO-Talo Semi final - No. 1
za, 15 aug 20 Tampere Finland YO-Talo Semi final - No. 2
zo, 27 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 1
ma, 28 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 2
di, 29 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 3
wo, 30 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 4
za, 24 okt 20 Tampere Finland Olympia-kortteli Final - No. 1
zo, 8 nov 20 Kazan Rusland Big Twin Bar Final - No. 1
zo, 15 nov 20 Ekaterinburg Rusland Фабрика Final - No. 1
Pagina 8 van 9