HLEDEJ KAPELU
WORLD
3HRAJTE LIVE!
2POTVRD DATUM MÉHO KONCERTU
1PŘIHLÁSIT SE NA FESTIVAL
HVĚZDNÍ HEADLINEŘI NA MEZINÁRODNÍM FINÁLE
DOMŮ  >  KAPELY  >  HVĚZDNÍ HEADLINEŘI NA MEZINÁRODNÍM FINÁLE
AKTUÁLNI MÉDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • FOTOGRAFIE
12/2/2020 5:00:33 PM

Pince-Nez

12/2/2020 4:59:04 PM

Pince-NezBUDOUCÍ KONCERTY
Země

Město

DALŠÍ KAPELY NA STAGE
zapsal 25 srpna 2020 v 20:06 hodin

MAD DAYS

rock alternative
česká republika
zapsal 09 ledna 2020 v 10:58 hodin

Colorful People

Pop
česká republika
zapsal 24 října 2019 v 17:24 hodin

Bats vs. Cats

Alternative indie
česká republika
Next bands around the globe
se zapsal před 13 hodinami

The gnoo

New Metal
Itálie
se zapsal před 20 hodinami

Cryptic Hatred

Death Metal
Finsko
HVĚZDNÍ HEADLINEŘI NA MEZINÁRODNÍM FINÁLE
Mezinárodní finále Emergenzy se koná druhý víkend v srpnu v Německu jako součást úspěšného festivalu Taubertal Open Air, kterého se každoročně účastní více než 20,000 lidí. Vítězné kapely jednotlivých regionů budou sdílet stage s hedlinery festivalu a užijí si atmosféru finále po celé tři dny.PRODIGY
Největší vývozní artikl Essexu hned po Davidu Beckhamovi. První, jediná a nejlepší kapela mixující elektroniku a punk. Prodali gazilión nahrávek hitu číslo 1, alba "The Fat of the Land," zdolali první příčky hitparád západního světa a na nějaký čas byli nejlepší kapelou planety. The Prodigy jsou zcela jistě jednou z nejlepších živých kapel posledních dvaceti let, která míchá punkové kytary, elektronické prvky a oslnivou světelnou show. Na Taubertalu předvedli, že jejich hudba má koule.
BUSH
Bush je jediná britská kapela z grungeového období, která slibuje "Seattlovský sound" devadesátých let. Kapela ze západního Londýna byla v čele grungeové scény stejně úspěšná jako jejich američtí kolegové Soundgarden, Nirvana a Pearl Jam. Hlavní kytarista Gavin Rossdale je jedním z nejštastnějších mužů na světě, vzal si totiž Gwen Stefani. Bush jsou bezpochyby jedním z nejpozoruhodnějších rockových uskupení vystupujících na taubertalu v roce 2012
SKUNK ANANSIE
Jedna z nejenergičtějších britských rockových kapel na scéně. Za posledních patnáct let tato čtveřice vedená charismatickou zpěvačkou Skin naplnila arény a festivaly jejich intenzivním pojetím rock and rollu. Top 10 v každé západoevropské zemi. Skunk Anansie mají úžasný pódiový projev.
THE HIVES
Švédská garage rocková kapela. Syrové, vzrušující a prostě úžasné. Tito muzikanti jsou pěticí nejlépe oblékaných rock and rollových muzikantů. Jejich skladby jsou o zoufalství a sexu. Tato kultovní kapela vedená super magnetickým Howling Pelle Almqvist je nejlepším výběrem a oblíbenou kapelou Emergenza týmu.
THE EDITORS
Od jejich prvního průlomového singlu Munich z roku 2005 tato birminghamská čtveřice ještě přitvrdila. Spousta tour a klubových koncertů pomohla vzniknout jejich debutovému albu "The back room," které okamžitě vystřelilo do UK Top 10. V tomtéž roce Editors pokročili od supportu Franz Ferdinand k headlinerům open air festivalů po celé Evropě a jejich songy zaplnily éter rádií po celém světě.
MIKA
Největší světové popová hvězda z Velké Británie. 2 alba se držela na vrcholu hitparád na obou stranách Atlantského oceánu a soundtrack ¨k hollywoodskému kasovnímu trháku učinil MIKA jedním z nejúžasnějších popových umělců této generace. Společně s PINK byl headlinerem na Taubertalu a byl to jeden z nejlepších koncertů, které jsme ten rok viděli live.
PINK
Pink je jednou z největších amerických hvězd. O její produkci se stará jedna z nejlepších producentek všech dob, úžasná Linda Perry. Pink je pro rock a pop stejně nepostradatelná, jako Kim Kardashian pro bulvár. Je to opravdová superstar galaktických rozměrů. Její úžasný hlas, energie a pódiová show společně se zabijáckou rockovou kapelou bylo to, co z Pink učinilo jednoho z nejlepších umělců taubertalu posledních pěti let.
PLACEBO
Placebo se dali dohromady v Londýně v období brit-popu a rozhodli se jít proti proudu. Jejich upřímný temný rock má miliony příznivců. Poté, co byli přizváni, aby předskakovali Davidu Bowie, měli také tu čest zahrát na jeho padesátých narozeninách v Madison Square Garden a jamovat s legendami, jakými jsou Lou Reed nebo The Cure. Placebo jsou skvělá živá kapela s přímým zvukem a budou headlinery Taubertalu v roce 2012.
THE CURE
Jedna z nejúspěšnějších a nejvlivnějších kapel posledních třiceti let. Na světě není nikdo mladší padesáti let, kdo by nikdy neslyšel žádný song The Cure. Bozi gothů, vedeni charismatickým Robertem Smithem sklízí jeden úspěch za druhým. The Cure jsou jedním z nejvýraznějších umělců, kteří kdy hráli na Taubertalu.
IGGY POP
Iggy je pro punk tím samým co byl John Holmes pro porno, je zkrátka praotcem punku. Detroitský fešák, nejlepší přítel Davida Bowieho byl kopírován nebo napodobován snad každou punkovou kapelou. Jeho neuvěřitelné pódiové kreace a vystupování ho činí nejvýznamnějším punk rockovým umělcem na světě. Opravdová superstar, král punku, praotec tvrdých kytar.
THE DARKNESS
Není potřeba žádné uvedení této syrové rock & rollové kapely. Poté, co se stali největší rockovou kapelou první poloviny prvního desetiletí nového tisíciletí a objevili se v každém magazínu od Roling Stole po Q magazín, ušli dlouhou cestu od drog a alkoholu. Tato úžasná živá kapela nebyla oficiálně vybrána nikým menším než Lady gag, jejich největším fanouškem, aby jí předskakovali na jejím evropském turné. Stále jsou jednou z nejzkušenějších a nejlepších rock and rollových kapel.
BAD RELIGION
Nebo také "punkoví intelektuálové." Bad Religion jsou jednou z nejtvrději pracujících kapel, jejichž členy jsou skutečně úspěšní businessmani a pionýři. Zastupuje je jejich vlastní label Epitah, který později podepsal smlouvu i s Rancid, The Vandals, NOFX, The Offspring, L7 a Pennywise. Jsou jedněmi z nejinteligentnějších a sociálně odpovědných kapel na světě, mísících politické proslovy s punkovou energií. Ovlivnili kapely, mezi jinými i Foo Figherts ve skládání songů proti Georgi Bushovi. Hlavní zpěvák Greg Graffinje také autorem mnoha knih zabývajících se společností a je respektovaným profesorem sociálních věd, který vyučuje na U.C.L.A.
EMILBULLS
Poté, co se v roce 1995 dali dohromady na jihu Německa, přihlásili se do Emergenzy. Soutěž sice nevyhráli, ale vyhráli zastupování labelem !Island records." Po mnoha koncertech v Německu vystupovali na největších německých festivalech Rosklide a Rock am Ring. Emergenza je co-produkovala a rychle zformovala vydavatelství Track 1, aby mohli vydat své první album. Od té doby vystupovali na mnoha místech v Evropě a Severní Americe.
ROYAL REPUBLIC
Nejnovější miláčci švédského garage rockového publika. Za poslední dva roky pokročili od hraní v klubech na území jižního Švédska ke hraní na festivalových stage Emergenzy. Nikdy neunaveni koncertními tour cestovali z klubu do klubu dokud nezískali top 20 ve čtyřech zemích a stali se nejlepším umělcem na švédských MTV. Jejich album se dostalo mezi top 40 v šesti zemích a v současné době hrají na festivalech po celém světě včetně největšího festivalu Velké Británie "Download." Předskakovali nejvýznamnějším rockovým kapelám a hráli všude na světě včetně Austrálie a Japonska.