NEUSTE MEDIADATEIEN
DIE NÄCHSTEN BANDS ON STAGE
angemeldet am 11 Dezember 2023 um 09:08 Uhr

Lara Grogan
PopLuxemburg
angemeldet am 27 Mai 2017 um 15:51 Uhr

Fallen Lies
Heavy RockLuxemburg
angemeldet am 04 April 2017 um 20:42 Uhr

Fox
Rock '70Luxemburg
Die Bands, die als nächstes auf der Bühne stehen werden – weltweit
gestern um 22:34 angemeldet

Daniel Soul
Rock '80Österreich
angemeldet am 14 Mai 2025 um 20:23 Uhr

Aimel & keziah
RapFrankreich
HAUPTMELDUNGEN
Tekst: Aleksandra Pawlik
Śpiew: Konrad Znaj, Adrianna Znaj, Laura Wąsek
Gitary: Maciej Mielka, Maciej Przybył
Bas: Eryk Banasiak
Perkusja: Jędrzej Tukaj
Perkusjonalia: Marcin "Martinez" Grodzki
Altówka: Agata Kuter
Saksofon: Dominik Troczka

Działają wspólnie od września 2012 roku. Ich muzykę można okreslić jako szeroko pojętego rocka. Brzmienie, które ich charakteryzuje to wypadkowa gustów i ambicji każdego z naszej piątki. Do ich inspiracji można włączyć takie style jak rock, hard rock, jazz, blues, funk.
Mimo krótkiego stażu zdążyli zdobyć sobie przychylność oraz fanów pośród publiczności tak Częstochowskiej jak i z dalszych okolic. Zespół gra dużo koncertów w naszych stronach, są znani pośród organizatorów wszelkich eventów oraz festiwali. Występują regularnie w lokalnych rozgłośniach radiowych oraz publikacjach prasowych.
Zespół może pochwalić się również:
- I miejscem w tegorocznym "Przeglądzie Uczelni Wyższych" podczas juwenaliów częstochowskich
- III miejscem na festiwalu "VI Debiuty w Teatr From Poland”, gdzie w ramach wyróżnienia otrzymaliśmy nagrodę specjalną w postaci zaproszenia na częstochowski festiwal "Gitarowe Granie"
- dwukrotnie I miejscem na liście przebojów portalu MusicFace.pl dla utworu "Gdybym..."
- II miejscem w konkursie "To jest do radia kawałek" portalu LubieRadio.pl dla utworu "Autostradą"
Do tej pory grali przed takimi zespołami jak: LemON, Nefre, Synergia, Sierociniec, Miąższ, Last Blush, Krzyż Kross, 69.
Dla teledysków do utworów "Autostradą" oraz "Bez Ciebie" (który współtworzyli z Martą Niciejewską) samodzielnie organizowali premiery w lokalnych klubach muzycznych. Każda z tych imprez cechowała się wysoką frekwencją graniczącą z możliwościami klubów.
Każdy z ich koncertów przyciąga dużą publikę - czy to w lokalnych klubach muzycznych, czy podczas imprez plenerowych (do tej pory m.in. lotnisko w Rudnikach, amfiteatr przy promenadzie Niemena w Częstochowie, amfiteatr w Lublińcu).
Niedawno odbyła się premiera ich debiutanckiego, wydanego własnym nakładem krążka, oraz teledysku do utworu "Obietnica".
Zespół gra swój autorski materiał, którym możemy zapewnić ponad 90 minut świetnej, energicznej, rockowej zabawy
Skład zespołu: Aleksandra Pawlik - Perkusja || Eryk Banasiak - Gitara Basowa || Konrad Znaj - Wokal || Maciej Mielka - Gitara Solowa || Maciej Przybył - Gitara Rytmiczna
