HLEDEJ KAPELU
WORLD
3HRAJTE LIVE!
2POTVRD DATUM MÉHO KONCERTU
1PŘIHLÁSIT SE NA FESTIVAL
KONCERTY PO CELÉM SVĚTĚ
DOMŮ  >  KONCERTY  >  KONCERTY PO CELÉM SVĚTĚ
AKTUÁLNI MÉDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • FOTOGRAFIE
10/20/2020 12:40:59 PM

Vetka

10/20/2020 12:38:12 PM

Vetka







BUDOUCÍ KONCERTY
Země

Město

DALŠÍ KAPELY NA STAGE
zapsal 25 srpna 2020 v 20:06 hodin

MAD DAYS

rock alternative
česká republika
zapsal 09 ledna 2020 v 10:58 hodin

Colorful People

Pop
česká republika
zapsal 24 října 2019 v 17:24 hodin

Bats vs. Cats

Alternative indie
česká republika
Next bands around the globe
se zapsal 1 hodina

Blast Shapes

Nu Metal
Ukrajina
se zapsal 1 hodina

Gelida

Other...
Dánsko
There are 14 concerts in Kodaň
Kodaň - 1st step číslo1 - pá, 4 říjen 2019
Kapela Hlasů
1 APHACA 127
2 MULM 101
3 Taking Flight 86
4 Lux Caligo 73
5 Puzl 71
6 NIMU 64
7 PINK SUNN 52
RET Kadian 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo2 - so, 5 říjen 2019
Kapela Hlasů
1 Beat The Plane 108
2 NAKED 105
3 lokal_freshboi 81
4 Posterity 67
5 SONIC ISLAND 56
6 The lighthouse 54
7 Khaled 50
RET Mitch Menace 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo3 - pá, 1 listopad 2019
Kodaň - 1st step číslo4 - so, 2 listopad 2019
Kodaň - 1st step číslo5 - pá, 6 prosinec 2019
Kapela Hlasů
1 Val-D & Mihl 78
2 Stuart 63
3 HEAVE 55
4 Onkel A 37
5 Mikail 31
6 Produktionen 18
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo6 - so, 7 prosinec 2019
Kapela Hlasů
1 Reggie Dover 42
2 Curli and riza 31
3 Mon Frére 27
4 Flame 25
5 Lil Greenie 16
RET C&B 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo7 - pá, 10 leden 2020
Kapela Hlasů
1 Tendens 153
2 ALEA 107
3 SANA IMPIOS 81
4 August Schleppegrel 70
5 Marco Wulff 58
6 Ung Sommer 56
RET Noah 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo8 - so, 11 leden 2020
Kapela Hlasů
1 Biler Købes Kontant 94
2 Shake your mind 86
3 B-siden 81
4 Arthur Lear 73
5 Smutsten 72
6 Yung Gucc, Yung A$EY 55
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo9 - pá, 17 leden 2020
Kapela Hlasů
1 INK 109
2 Don't breathe 80
3 SpaceCamp 68
4 Venial Joylink 55
5 PoolBoye 41
6 Jimmi Christensen 34
7 NimaC x KD 27
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo10 - so, 18 leden 2020
Kapela Hlasů
1 Straight Out Strange 79
2 Kvarti 71
3 Under The Oak Tree 67
4 D120 48
5 Bad Teachers 43
6 Pisko 34
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo1 - pá, 31 leden 2020
Kapela Hlasů
1 MULM 92
2 Askestorm 78
3 Taking Flight 75
4 Elias Borenstein 74
5 SONIC ISLAND 71
6 Posterity 54
7 Curli and riza 44
RET NAKED 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo2 - so, 1 únor 2020
Kapela Hlasů
1 Beat The Plane 153
2 Lux Caligo 110
3 MagnoliuM 88
3 Ung Halstørklæde 88
5 lokal_freshboi 86
6 Mon Frére 57
RET 36 & Oskar Emil 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo3 - pá, 6 březen 2020
Kapela Hlasů
1 Arthur Lear 137
2 APHACA 123
3 Biler Købes Kontant 120
4 Stuart 119
5 Yung Frxde 101
RET Vinzent 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo4 - so, 7 březen 2020
Kapela
19:30 August Schleppegrel
20:00 Don't breathe
20:30 Selvtægt
21:00 Under The Oak Tree
21:30 Shake your mind
22:00 D120
22:30 Kvarti
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail