Zenekarkereső
WORLD
3JÁTSSZON ÉLŐBEN A SZÍNPADON!
2Koncert dátum megerősítése
1JELENTKEZZ A FESTIVÁLRA
A CÉG
Főoldal  >  A cég
ÚJABB MÉDIA
  • VIDEÓ
  • HANG
  • FÉNYKÉP
4/24/2018 6:29:27 PM

Marco.R

4/24/2018 2:42:34 PM

Jake & the Convolution







A NAP KONCERTEK
Ország

Város

KÖVETKEZÕ ZENEKAROK A SZÍNPADON
hogy beiratkozott a 17 április 2018 16:38 órakor

Messland

Metal cross over
Magyarország
hogy beiratkozott a 06 március 2017 15:22 órakor

ATOMIC PLAYBOYZ

Rock
Magyarország
hogy beiratkozott a 28 december 2016 14:21 órakor

DUST N' BONES - GUNS N' ROSES TRIBUTE

Tribute Band
Magyarország
Next bands around the globe
ők beiratkozott 3 óra

Sugar Sand

Post Grunge
Oroszország
ők beiratkozott 6 óra

Red Line

Ethno-con-fusion
Mongolia


trading in Canada as:
SCL initiatives Canada inc.
Place Canada Trust, Suite 1800
999, De Maisonneuve Ouest
Montreal (Quebec) Canada H3A 3L4
Offices: 1000 de la Gauchetiere West, Suite 2400
H3B 4W5 - Montreal QC, Canada
Tel : (514)-907-4651
Gst : 144 611 423 RT 0001
Qst : 1201904176 TQ 0001
E-mail: canada@emergenza.net

trading in United States of America as:
Emergenza U.S. Entertainment inc.
300 Atlantic Street, Suite 1800
06901 Stamford CT - U.S.A.
Administration:
511 Av. of the Americas, Suite 631
10011 New York NY - U.S.A.
Tel : (514)-907-4651
EIN 20-0247460
IRS 947-74-3104
E-mail: usa@emergenza.net

trading in France as:
SCL Initiatives France sarl
Sarl au capital de 80.000 €uros
VAT: FR5643404737231
R.C.S. Paris B 404737231
Eurotime France sarl
Sarl au capital de 5.000 Euros
VAT: FR56482761384
R.C.S. Paris B 482 761 384
CODE NAF : 8230Z
Siret: 482 761 384 00015
3 rue de L'Encheval
75019 Paris - FRANCE
tel. +33 01 40 40 25 20
fax. +33 01 42 40 08 38
E-mail: france@emergenza.net

trading in Germany as:

Eurotime Media Marketing GmbH

Augustenstrasse 1 

München 

80333- Deutschland

E-mail: Germany@emergenza.net

trading in Australia as:
Beatpick pty ltd
18 Milford st
East Victoria Park Wa 6101 – Australia
ACN: 141 389 406
E-mail : Australia@emergenza.net

trading in Italy as:
Eurotime Italia SRL
VAT: 05103671003
Via Calcinaia 85
00139 Roma
Tel./Fax +39 0630993842
C.C.I.A.A. 839146
Iscr. Trib. 550580/96
P.I. IT 05103671003
E-mail: italia@emergenza.net

trading in United Kingdom as :
Emergenza UK ltd
Northway House
1379 High Road
London N20 9LP
UK
E-mail : uk@emergenza.net

franchising in italy as:
Monocono di frilli francesco
piazza del carmine 18
Florence Italy
VAT: 05469220486

operating in Japan as : 
Windgate Inc
1-9-1 Shibuya Shibuya-ku 
Tokyo 150-0002 
JAPAN 
Tel : +81 (0) 3-6427-7757
Fax : +81 (0) 3-6418-6665
E-mail : japan@emergenza.net

franchising in Russia as:
Performance Solution LLC, Moscow
Tel.: +7 903 555 0655
E-mail : russia@emergenza.net

franchising in Turkey as: 
Tuncay Tükel Management 
Arnavutköy Mah. Francalacı Sok. 29
Şeyma Ap. D1
34345 Istanbul Beşiktaş
E-mail : turkey@emergenza.net