ZOEK EEN BAND
WORLD
3PLAY LIVE ON STAGE!
2BEVESTIG JE OPTREDEN
1SCHRIJF JE IN OM TE SPELEN OP HET FESTIVAL
OPTREDENS OVER DE HELE WERELD
Home  >  Concerten  >  Optredens over de hele wereld
RECENTE MEDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • FOTO
10/20/2020 12:40:59 PM

Vetka

10/20/2020 12:38:12 PM

Vetka







TOEKOMSTIGE OPTREDENS
Land

Stad

AANKOMENDE BANDS
ingeschreven de 02 september 2020 om 1:08 uur

Emry Ghill

Indie Pop
Belgique
ingeschreven de 16 juli 2020 om 19:41 uur

Sambiaz

Pop Rock
Belgique
ingeschreven de 21 april 2020 om 11:53 uur

Suber Oaks

Indie Rock
Belgique
Volgende bands op het podium over de hele wereld
ze ingeschreven 1 uur geleden

Blast Shapes

Nu Metal
Ukraine
ze ingeschreven 1 uur geleden

Gelida

Other...
Danemark
Datum Stad Land Club Seizoen
za, 7 mrt 20 Kopenhagen Denemarken Rust Semi final - No. 4
za, 7 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 3
zo, 8 mrt 20 Tokyo Japan 新宿 Nine Spices 1st step - No. 12
zo, 8 mrt 20 Parijs Frankrijk New Morning Semi final - No. 3
zo, 8 mrt 20 Osaka Japan 大阪福島 2nd LINE 1st step - No. 10
do, 12 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 4
vr, 13 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 5
za, 14 mrt 20 Oslo Noorwegen John Dee 1st step - No. 6
za, 14 mrt 20 Kiev Oekraïne MonteRay Live Stage Semi final - No. 2
zo, 15 mrt 20 Kiev Oekraïne MonteRay Live Stage Semi final - No. 3
zo, 15 mrt 20 Frankfurt Duitsland Elfer Semi final - No. 2
vr, 20 mrt 20 Göteborg Zweden Sticky Fingers - Top Floor Semi final - No. 1
za, 21 mrt 20 Göteborg Zweden Sticky Fingers - Top Floor Semi final - No. 2
za, 21 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 13
za, 21 mrt 20 Kaliningrad Rusland Бар Бастион Semi final - No. 1
zo, 22 mrt 20 Kaliningrad Rusland Бар Бастион Semi final - No. 2
zo, 22 mrt 20 Frankfurt Duitsland Elfer Semi final - No. 3
zo, 22 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 14
zo, 29 mrt 20 Tokyo Japan 下北沢 ERA 1st step - No. 15
za, 4 apr 20 Tokyo Japan 新宿 Nine Spices 1st step - No. 17
zo, 17 mei 20 Novosibirsk Rusland London Bar Semi final - No. 1
vr, 14 aug 20 Tampere Finland YO-Talo Semi final - No. 1
za, 15 aug 20 Tampere Finland YO-Talo Semi final - No. 2
zo, 27 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 1
ma, 28 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 2
di, 29 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 3
wo, 30 sep 20 Helsinki Finland On The Rocks Semi final - No. 4
za, 24 okt 20 Tampere Finland Olympia-kortteli Final - No. 1
zo, 25 okt 20 Sint-Petersburg Rusland ZOCCOLO 2.0 1st step - No. 1
zo, 1 nov 20 Sint-Petersburg Rusland ZOCCOLO 2.0 1st step - No. 2
Pagina 8 van 9