HLEDEJ KAPELU
WORLD
3HRAJTE LIVE!
2POTVRD DATUM MÉHO KONCERTU
1PŘIHLÁSIT SE NA FESTIVAL
KONCERTY PO CELÉM SVĚTĚ
DOMŮ  >  KONCERTY  >  KONCERTY PO CELÉM SVĚTĚ
AKTUÁLNI MÉDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • FOTOGRAFIE
11/13/2019 10:15:43 PM

Currents Will Shift

11/13/2019 4:18:24 PM

Rust n' Rage







BUDOUCÍ KONCERTY
Země

Město

DALŠÍ KAPELY NA STAGE
zapsal 24 října 2019 v 17:24 hodin

Bats vs. Cats

Alternative indie
česká republika
zapsal 27 března 2019 v 23:36 hodin

Hedgehog Eyes

Indie Rock
česká republika
zapsal 18 února 2019 v 14:03 hodin

Frozen Poppyhead

Alternative metal
česká republika
Next bands around the globe
se zapsal 1 hodina

Currents Will Shift

Alternative metal
Švédsko
se zapsal méně než 1 hodina

Antonio Serrano

Cantautorale
Španelsko
There are 18 concerts in Kodaň
Kodaň - 1st step číslo1 - pá, 15 leden 2016
Kapela Hlasů
1 Old Pints 104
2 Anti 102
3 Toulouse 81
3 Heavell 81
4 Vitur 55
5 SoftWave 38
6 Thomas Thaarup 35
RET HIKMET X 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo2 - so, 16 leden 2016
Kapela Hlasů
1 Sweet Evolution 104
2 Mary Nantayiro 98
3 Cloudy Avenue 78
4 Lowland 70
5 TransaXion 69
6 Downfall 61
7 Across The Line 59
8 Carnival Dogs 43
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo3 - pá, 22 leden 2016
Kapela Hlasů
1 BES 80
2 Echoes of Enigma 67
3 MISS U 56
4 DetBarChris 41
5 Homechill Records 36
6 WHALES 32
7 Couch 30
8 Bror 29
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo4 - so, 23 leden 2016
Kodaň - 1st step číslo5 - pá, 29 leden 2016
Kapela Hlasů
1 Round Boxes 117
2 Love The Bomb 109
3 Ferrum 92
4 RV Toure 82
5 FEARUS 70
6 2i1 63
7 Markus Nyberg 58
RET We Are Like You
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo6 - so, 30 leden 2016
Kapela Hlasů
1 GZHU 103
2 Standing on Giants 101
3 The Regulated 91
4 Liars Dize 82
5 Mama's Dreams 81
6 Lace 74
7 Michalis Balaouras 65
8 Ordstrøm 63
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo7 - pá, 5 únor 2016
Kapela Hlasů
1 Powdercloud 125
2 GETAWAY 96
3 Young WriterZ 82
4 Questionmark 79
5 The Royal Air Force 76
6 Fredagslogik 72
7 Funkle Muffs 63
8 VegaMyAlterEgo 61
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo8 - so, 6 únor 2016
Kapela Hlasů
1 Una Una 108
2 De Ristede Løg 105
3 The Odyssey 72
4 Vulgus Vulpes 56
4 Forloren 56
5 Fúne 42
6 Rock'n'Roll Train 40
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo9 - pá, 12 únor 2016
Kapela Hlasů
1 Sidewalk Society 32
2 Semih Yetkin 23
3 Astro Divine 20
4 Kuldskær 18
5 The WANNAFUCKERS 15
6 Flickan 14
RET Jacob Nordahl 0
Rust Guldbergsgade 8, København N Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - 1st step číslo10 - so, 13 únor 2016
Kodaň - Semi final číslo1 - st, 30 březen 2016
Kapela Hlasů
1 Sweet Evolution 140
2 Anti 115
3 Mary Nantayiro 90
4 Standing on Giants 81
5 MISS U 78
6 Liars Dize 67
7 The Odyssey 54
8 Astro Divine 49
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo2 - čt, 31 březen 2016
Kapela Hlasů
1 GETAWAY 113
2 Young WriterZ 107
3 Cloudy Avenue 101
4 Across The Line 92
5 BES 86
6 Fabeldyret 79
7 Untaken 73
8 RV Toure 65
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo3 - po, 4 duben 2016
Kapela Hlasů
1 Una Una 107
2 Love The Bomb 92
3 2i1 86
4 Mama's Dreams 83
5 Vitur 79
6 Boysen/Andersen Band 77
7 Echoes of Enigma 71
RET The Royal Air Force 0
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo4 - út, 5 duben 2016
Kapela Hlasů
1 FEARUS 104
2 Toulouse 93
3 Heavell 87
4 Kill Me Im Bored 81
5 TransaXion 80
6 DetBarChris 72
7 Semih Yetkin 63
8 The Regulated 59
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Semi final číslo5 - pá, 8 duben 2016
Kodaň - Semi final číslo6 - so, 9 duben 2016
Kapela Hlasů
1 Female Forest 173
2 The Dubious Ducks 164
3 Powdercloud 127
5 Lowland 106
6 De Ristede Løg 103
7 Questionmark 101
8 Vulgus Vulpes 75
RET GZHU
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Final číslo1 - pá, 27 květen 2016
Kapela
19:00 Love The Bomb
19:30 2i1
20:30 Cloudy Avenue
21:00 Una Una
21:30 Female Forest
22:00 Toulouse
22:30 Powdercloud
23:00 Forloren
23:30 Young WriterZ
00:00 GETAWAY
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail
Kodaň - Final číslo2 - so, 28 květen 2016
Kapela
19:00 Standing on Giants
19:30 Mary Nantayiro
20:30 The Dubious Ducks
21:00 Kat'n'Bass
21:30 Round Boxes
22:00 Old Pints
22:30 Anti
23:00 Sweet Evolution
23:30 FEARUS
00:00 Heavell
Pumpehuset Studiestræde 52, København V Zobrazit na mapě Koncert detail