NOTIZIE PRINCIPALI
Het idee kwam allemaal van Robin van Thuijl, de niet-op-zijn-mond-gevallen-en-basraggende-Mantis. Hij was eigenwijs en moest en zou naar de overkant gaan om daar Black Mantis aan succes te gaan helpen! Hij vroeg Rik Haanen, de gespierde-en-gitaarspelende-Mantis om hulp. Rik was onder de indruk van het idee en besloot om mee te doen! Rik beweerde veel connecties te hebben met ander gespuis in de struiken en nam contact op met Aaran Meusen, de goddelijke-drummer-Mantis!
De 3 mantodea kwamen aan bij de overgang van de twee blaadjes. De afgrond was diep en de afstand was ver. Hierom besloten ze dus om Erwin Jongenelen, de "4e-Mantis", erbij te roepen. Erwin moest als brug gaan werken om zo de andere 3 mantodea aan de overkant te krijgen. Toen dit eenmaal gelukt was viel Erwin helaas de afgrond in. Dikke pech voor hem, want de 3 waren te lui om te zoeken.
Black Mantis, zoals de 3 mantodea zich noemen, gaven niet op en begonnen een stevige pot Hard Rock te creëren op het 2e blad! Na 3 maanden Hard Rock stond Erwin plotseling weer voor de mantodea. Hell yeah voor de mantodea!
Na een half jaartje geleefd te hebben van sex, drugs en Black Mantis vond het viertal het tijd worden om iets vast te leggen. Ze hebben tijdens de donkere dagen in Januari de tijd genomen om een EP op te nemen. Deze werd gedoopt tot "One-Night Stand" en verscheen op 16 maart 2009! Deze cd bevat slechts de 5 nummers die Black Mantis als eerste geschreven hadden.
Na 1 jaar flink rocken in de struiken en voor allerlei gespuis te hebben gespeeld, was het dan eindelijk tijd voor een goedverdiende vakantie. Rik trok er alleen opuit en ging de wilde velden in van de lokale boeren. Hoewel alles koek en ei leek was er toch één klein probleempje. Rik werd getroffen door een dynamiet en maakte er een knallend einde van!
Rik was onvervangbaar en hierom heeft Black Mantis besloten om verder te gaan met 3 mantodea om zo de struiken alsnog te gaan overheersen!
