ETSI BÄNDIÄ
WORLD
3LIVENÄ LAVALLE!
2VARMISTA KEIKKAPÄIVÄSI
1ILMOTTAUDU SOITTAMAAN FESTIVAALISSA
TIIMI
Koti  >  Info  >  Tiimi
VIIMEISIN MEDIA
  • VIDEO
  • AUDIO
  • KUVA
22/12/2022 01.02.47

MOSS

22/12/2022 01.02.13

MOSS







TULEVAT KEIKAT
Maa

Kaupunki

    SEURAAVAT BÄNDIT LAVALLE
    Kirjautunut 22 joulukuuta 2022 klo 15:45

    Sanni

    Acoustic
    Suomi
    Kirjautunut 30 syyskuuta 2021 klo 13:07

    Gomorran

    Death Metal
    Suomi
    Kirjautunut 29 elokuuta 2021 klo 2:30

    Desperial

    Melodic Metal
    Suomi
    Seuraava bändi lavalle maailmanlaajuisesti
    He kirjautuivat 14 tuntia sitten

    Fabian Lux

    Alternative Acoustic
    Norja
    Liittyi eilen klo 19:18

    Sentinel

    Other...
    Ranska
    C.E.O.s

    Andrea Petricca

    Worldwide Artistic Director and CEO


    andrea@emergenza.net

    Massimo Scialò

    Chairman and Chief Executive Officer


    massimo@emergenza.net
    VICE PRESIDENTS

    Martin Jensen

    Executive Vice President & Scandinavia General Director


    martin@emergenza.net

    Francesco Frilli

    Executive Vice President & ITA/CH General Director


    francesco@emergenza.net
    DIRECTORS

    Giuseppe Lamanna

    Russia, Ukraine and Eastern Europe Director


    giuseppe@emergenza.net
    DEPARTMENT COORDINATORS

    Leonardo Miliacca

    Webmaster and Internet Promotion


    leo@emergenza.net
    AREA MANAGERS

    Takeshi Ozaki

    Japan Area Manager


    ozaki@emergenza.net

    Aki Juvonen

    Finland Area Manager


    aki@emergenza.fi
    ASSISTANT MANAGERS

    Igor Cherepanov

    Kiev Local Manager


    igor@emergenza.net

    Giulia Ferilli

    Italy Assistant Manager


    giulia@emergenza.net

    Laura Diehm

    Frankfurt and Koln Assistant Manager


    laura.d@emergenza.net

    Julia Collazo Perez

    Berlin Assistant Manager


    julia.c@emergenza.net

    Yokode Emergenza

    Osaka Assistant Manager


    osaka@emergenza.net

    Maria Ivanova

    East Europe assistant manager


    maria@emergenza.net

    Yuya Hayashi

    Japan Assistant Manager


    yuya@emergenza.net

    Florian Carossa


    florian@emergenza.net

    Anna Ivanova

    St. Petersburg and Lenoblast Manager


    anna.i@emergenza.net
    PROMOTION & WRITING

    Musycuff

    Web Site Writer


    musycuff@emergenza.net

    Mikaela Kavalli

    Web site writer


    mikaela@emergenza.net
    MAIN AND LOCAL OFFICES

    Ginevra Scialò

    Western Europe HR, Logistics and Financial Administration


    ginevra@emergenza.net