ابحث عن فرقة
WORLD
آخر تحديث

17 ديسمبر 2013

Belhaven
أعضاء الفرقة
3لايف
2تأكيد موعد الحفل الخاص
1الاشتراك في المهرجان
الإعلامية الأخيرة
  • فيديو
  • الصوت
  • صور
11/19/2018 3:34:37 AM

moonshine sneakers

11/19/2018 3:34:17 AM

moonshine sneakersحفلات قادمة
بلد

اختيار مدينة

عصابات قادمة على المسرح
القادمة العصابات في العالم
أهم الأحداث
Więcej materiałów zespołu na:
www.facebook.com/BelhavenMetal
Maciek Klencki   17 ديسمبر 2013 03:54
Belhaven w Radio Łódź

Maciek Klencki   17 ديسمبر 2013 02:39
Zespół Belhaven narodził się na bazie wzajemnej, szczerej przyjaźni, imprez, więzów rodzinnych i miłości do muzyki wiosną roku 2007.

Pierwsze tygodnie istnienia Belhaven to faza projektu. Dwaj byli członkowie, nieistniejącego już wówczas Melodic Metalowego zespołu Prospect Of The Future, Michał (klawisze) i Maciek (perkusja) przy współudziale Przyjaciela zespołu Konrada Ciężkiego (Tero), stworzyli zalążek idei, którą pod nazwą Belhaven, który ewoluuje do dzisiaj.

Wówczas, wczesnym latem 2007 roku, po ciężko zakrapianej imprezie, przy porannym piwie, w którejś z łódzkich knajp, do rodzącego się pomysłu, został wciągnięty gitarzysta Kuba.

Latem tego samego roku Michał i Kuba w zaciszu The First Floor - Folwarczna Music Studio, opracowują stworzone wcześniej przez Michała, trzy pierwsze utwory Belhaven. Vain Kiss, Nightguide i Proof Against Hope.

Jesienią zespół rozpoczyna w pełnym składzie próby w Musi Music Center w Piotrkowie Trybunalskim. Wtedy to do zespołu dołącza basista Michał "Coniu".

Rozwój zespołu przyśpiesza. Wiosną 2008 do zespołu trafia jedyna jak do tej pory wokalistka i autorka tekstów Ania Zimna. Formacja szlifuje utwory i tworzy kolejne własne kompozycje.

Wiosną 2010 roku z zespołu odchodzi basista Michał "Coniu". Belhaven rozpoczyna szukanie nowego basisty, w międzyczasie rejestrując swoje demo w Bruno Werkstatt Studio (początek 2012).
Materiał spotkał się z przychylną oceną słuchaczy i krytyków zajmujących się udergroundową sceną metalową. Pojawiły się pierwsze propozycje koncertowe, które nie doszły jednak do realizacji z powodu braku basisty.

Zespół nadal dopracowywał i tworzył nowy materiał, wówczas już z nowym basistą - Sławkiem, właścicielem Bruno Werkstatt Studio. Belhaven wówczas na dobre dopracował swój styl, którzy dzisiaj możemy określić jako Symphonic Metal. Po kilku miesiącach prób z zespołu odchodzi Sławek.

Po kilkumiesięcznym zawieszeniu działalności, spowodowanej kłopotami kadrowymi a także ślubami i narodzinami dzieci członków zespołu, Belhaven wczesnym latem 2013 wznawia działalność wraz z nowym basistą zespołu, Norbertem.
Maciek Klencki   17 ديسمبر 2013 02:37
Belhaven - Proof against hope

Maciek Klencki   17 ديسمبر 2013 02:22
Maciek Klencki   17 ديسمبر 2013 02:10