ابحث عن فرقة
WORLD
آخر تحديث

15 أكتوبر 2013

Hayzee Rider
أعضاء الفرقة
3لايف
2تأكيد موعد الحفل الخاص
1الاشتراك في المهرجان
الإعلامية الأخيرة
  • فيديو
  • الصوت
  • صور
10/17/2018 7:58:16 PM

Laivin

10/17/2018 7:57:17 PM

Laivinحفلات قادمة
بلد

اختيار مدينة

عصابات قادمة على المسرح
القادمة العصابات في العالم
أهم الأحداث
Lech Wojciechowski   15 أكتوبر 2013 12:12
Hayzee Rider - Koncert w Cytawa Cafe, Pruszcz Gdański, 21.09.2013

Lech Wojciechowski   15 أكتوبر 2013 10:39
Hayzee Rider to grupa dobrych przyjaciół zafascynowanych muzyką rockową. Jedynym naszym celem jest granie rock'a dla samej przyjemności i frajdy. Jeżeli moglibyśmy dać powody do radości także innym, kochającym te klimaty, tym większa frajda dla nas :) Hayzee Rider by Hayzee Rider Entertainment Ltd. Production: Akcja dzieje się w Stanach w trakcie gorącego lata. Amerykanie mawiają wtedy, że pogoda jest Hot, Humid i Hayzee czyli Gorąco, Parno i ... no właśnie ... Na autostradzie, tuż nad rozgrzaną powierzchnią, widać wyraźnie jak powietrze drga i tańczy w słońcu. Taki taniec skąpanego w gorącym słońcu powietrza, to właśnie Hayzee. Tak na serio, słowa tego nie ma w żadnym szanującym się słowniku … Let’s rock and roll and ride together! Grupa Hayzee powstała latem 2012 roku. Niesie nas fascynacja muzyką rockową. Hayzee Rider to bardzo szeroki, wszechstronny i różnorodny wachlarz klimatów rockowych, począwszy od mocnych i ostrych a kończąc na łagodnych i spokojnych kawałkach i balladach. Pracujemy nad własną płytą. Grupa ma za sobą wiele zagranych koncertów. Na koncertach gramy zarówno ulubione covery jak i własny materiał.

Hayzee Rider rock crew:
Melodia Stankiewicz - vocal
Mariusz „Crystal" Cyrus – gitara elektryczna
Baston Bassbados – gitara basowa
Łukasz Stolarek – perkusja

Melodia Stankiewicz - vocal

Mariusz „Crystal" Cyrus - gitara elektryczna
Na gitarze gra od 15 lat. Do gry na gitarze zainspirowało go solo gitarowe z kawałka Aerosmith „What it takes," po którego usłyszeniu doszedł do wniosku, że też chciałby tak grać. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy. Zanim dołączył do Hayzee Rider grał w zespole The Rock, w którym dużo koncertował oraz w zespole The Suters, z którym grywał na różnych jam sessions w Warszawie. Styl w jakim najbardziej lubi grać to rock, metal i blues, aczkolwiek inspiruje się różną muzyką, od klasyki czy jazzu po trash metal czy brutalny death metal. Na co dzień, nauczyciel gry na gitarze elektrycznej w prestiżowej, prywatnej szkole nauki gry na gitarze w Warszawie.

Baston Bassbados – gitara basowa
Gra na basie od ponad 20 lat w różnych bandach. Fascynowało go to co inne. Sięgnął po cztery struny zamiast sześciu. Podobała mu się perspektywa potężnego niszczyciela kruszącego ściany nuklearną siłą basu.1-szy zespół to Kaftan Bezpieczeństwa. Współzałożyciel Jaguara, który w 1984 roku wygrał Battle of the Bands w gdańskim klubie Gedanus i w tym samym roku zajął 1-sze miejsce na Festiwalu w Jarocinie, otrzymując też 1-szą nagrodę publiczności. Przez 10 lat żył w Stanach. W trakcie high school i studiów na uniwersytecie w Nowym Jorku, grał mocnego, amerykańskiego rocka w kilku undergroundowych bandach. Po powrocie do Polski grał w kapelach OK Band, Hayzee Blue i The Rock.

Łukasz Stolarek – perkusja
Muzyk, perkusista, perkusjonalista, wibrafonista. Absolwent Towarzystwa Muzycznego Stanisława Moniuszki oraz Autorskiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia Krzysztofa Komedy w Warszawie. Profesjonalista o dużym doświadczeniu studyjnym i scenicznym mający za sobą setki zagranych koncertów. Wszechstronny, grający w najróżniejszych stylach muzycznych od Hard Rocka, Pop Rocka, poprzez Pop, Funk, Soul, Fusion, Blues, Jazz, Rytmy Latyno - amerykańskie, Drum & Bass i Hiphop.

Facebook
http://www.facebook.com/hayzeerider
Myspace
http://www.myspace.com/hayzeerider
You Tube
http://www.youtube.com/hayzeerider
BAND.pl
http://band.pl/hayzee-rider

Contact:
hayzeerider@gmail.com
+ 48 605 266 653
Lech Wojciechowski   15 أكتوبر 2013 10:36