ابحث عن فرقة
WORLD
آخر تحديث

06 ديسمبر 2012

Stupify
أعضاء الفرقة
3لايف
2تأكيد موعد الحفل الخاص
1الاشتراك في المهرجان
الإعلامية الأخيرة
  • فيديو
  • الصوت
  • صور
حفلات قادمة
بلد

اختيار مدينة

عصابات قادمة على المسرح
القادمة العصابات في العالم
أهم الأحداث
kontak: +48 503139034
Lukasz Zagdan   06 ديسمبر 2012 09:19
PRESS


“Koncert, który jak się okazało potwierdził, że warto przyjść. Wstępy do kawałków cechowało swoiste „pierdolnięcie”, za co podziękować trzeba perkusiście. Kolejnym plusem zespołu, okazali się gitarzyści. Każdy grał określoną część, nie wchodząc drugiemu w drogę. Riffy były bardzo wpadające w ucho, a różnice między gitarą solową, a rytmiczną cechowały, iż jest to zespół z dużym doświadczeniem. Niestety ciężko mi napisać o basie. Akustyka lokalu, oraz ustawienia technicznego sprawiały, zagłuszanie przez perkusję. Wokalista zespołu, okazał się ostatnim elementem, który łączył wszystko, w świetnie prosperujący mechanizm. Mając namyśli ostatni, nie twierdze też najgorszy. Wręcz przeciwnie. To właśnie jego głos, był wiśnią na torcie. Charyzma w jego głosie, połączona z resztą instrumentów sprawiała, że ciężko było siedzieć. Wszystko to zaczęło w miarę trwania ściągać słuchaczy, którzy zwabieni muzyką prz”
— ponchov, Łódź Niezależna - Koncert Stupify w Stereo Krogs

“Jura Rock Festiwal 2010 Za nami już druga edycja muzycznego święta „Jura Rock Festiwal”, który odbył się w dniach 8-9 kwietnia 2010 roku. Na deskach auli widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach swoje umiejętności zaprezentowało kilkanaście zespołów muzycznych z całej Polski. Zorganizowano również warsztaty muzyczno-wokalne pod okiem profesjonalnych pedagogów. Przegląd muzyki rockowej rozpoczął się od występu ubiegłorocznego laureata festiwalu - grupy Stupify, który przyciągnął swoich najwierniejszych fanów. Następnie w czwartkową noc, odbył się koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Sztywny Pal Azji. Charyzmatyczny lider grupy Bartosz Szymoniak, zaśpiewał największe przeboje zespołu oraz kilka nowych utworów z ostatniej płyty zatytułowanej „Miłość jak dynamit”.”
— (MK), Jura Rock Festiwal 2010


“„JURA ROCK FESTIWAL – ŁAZY 2009” Decyzja o przyznaniu trzech pierwszych miejsc była bardzo trudna, gdyż kapele zaprezentowały bardzo różne odcienie rocka i były po prostu nieporównywalne - mówi przewodnicząca Jury. Ostatecznie zwyciężył, ku zadowoleniu wielkiej grupy fanów, zespół Stupify z Łaz , który oprócz nagrody rzeczowej mógł wystąpić jako support Cree podczas sobotniego koncertu finałowego. Grupa istnieje od 2007 roku i gra w składzie: Łukasz Zagdan – wokal, Krzysztof Białas – gitara, Wojciech Fec – gitara basowa, Marcin Brzostek – perkusja. ”
— (MK), „JURA ROCK FESTIWAL – ŁAZY 2009”
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:30
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:26
Zespół w tym roku nagrał pierwszą płyte demo - Stupifyology, na którą składają sie utowory: Promujący płytę Spowiedź, Popiół, Wielka siła, Feeling i Bezkreśnie Księżycowe Noce. do posłuchania i nabycia w profilu http://www.reverbnation.com/stupifyband
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:25
popiół(ash)

Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:23
Members: Voc: Łukasz Zagdan; Guitar: Krzysztof Białas; Guitar: Bartosz Luraniec; Drums: Marcin Brzostek; Bass: Michał Kmieć
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:18
Stupify-Popiol(Ash)
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:18
Zespół powstał około 2007 roku. Wszyscy znaliśmy się dobrze z innych zespołów (Liquid Sound, Element) ale nie mieliśmy okazji dotąd zagrać. Okazało się, że boskim zrządzeniem losu świetnie się rozumiemy i potrafimy razem współpracować z wielką radochą. Efektem wspólnej pracy stał się zespół STUPIFY. Z energią i zapałem przygotowaliśmy pierwsze utwory, syntezując nasze wewnętrzne muzyczne potrzeby w nutke mocnego Rocka pod egidą łamanie angielsko i polsko języcznych tekstów.

Zespół przeżył kilka zmian personalnych, w
2010 roku do zespołu dołączył drugi gitarzysta Bartek, a w 2011 roku miejsce Wojtasa zajmuje z sukcesem do dnia dzisiejszego Michał.

Czerpiąc nieodpartą radość i przyjemność z słuchania podobnej muzy, zespół stworzył 11 utworów, które obecnie rejestruje w studio. Pragniemy się podzielić naszą energią z Wami więc już wkrótce pierwsze Perdolnięcie, które mamy nadzieje rzuci was na podłogę.

Zespół zamanifestował swoją spontaniczną ale permanentną obecność w mieście Łazy. Z czarnej dziury województwa Śląskiego, cichej i spokojnie rozpitej i nieprzyjemnie nieprzytomnej przestrzeni, budzimy energię, która mamy nadzieje na dłużej zagości w waszych serduchach, tak jak u nas.

LET'S ROCK!
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:17
chceck our FB profile for latest news
https://www.facebook.com/pages/Stupify

and a reverb nation profile:
http://www.reverbnation.com/stupifyband
Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:16
Spowiedz (Confesion)

Lukasz Zagdan   30 سبتمبر 2012 08:11